НА ЖИВО: Наполи срещу Арсенал - съставите9Фото© gong.bg

НА ЖИВО: Наполи срещу Арсенал - съставите

, 20 новини, 7 прегледа

Наполи посреща тима на Арсенал в четвъртфинален мач реванш от Лига Европа. Домакините от Неапол трябва да заличават преднината на своя противник от първия мач, ако искат да продължат напред в турнира.

Първата среща на „Емиратс” в Лондон завърши с лесна победа за домакините с 2:0. Победителят от днешния сблъсък ще срещне на полуфиналите победителя от двойката Валенсия - Виляреал. В първия мач "прилепите" спечелиха с 3:1 каго гост.

В Gong.bg ще проследим на живо най-интересното от срещата на стадион „Сан Паоло”.

Въпреки първоначалните очакванията за домакински натиск в началните минути, той така и не се състоя, дори напротив. Тимът на Арсенал бе този, който в първия четвърт час от мача владееше инициативата и по-често атакуваше вратата на своя противник. Въпреки няколкото добри влизания в наказателното поле на домакините, все пак не се наложи стражът на Наполи Алекс Мерет да показва класа.