НА ЖИВО: Лудогорец намали на Славия с гол на Битон11Фото© gong.bg

НА ЖИВО: Лудогорец намали на Славия с гол на Битон

, 26 новини, 6 прегледа

Славия и Лудогорец играят при резултат 3:1 в последен мач за двата тима от първата шестица на efbet Лига. Филип Кръстев откри резултата в 12-ата минута след страхотен удар, а другите два гола за домакини бяха дело на Христо Попадийн и Радослав Кирилов. Голът за Лудогорец бе дело на Дан Битон.

Двубоят е на стадион „Славия” в Овча купел и започна точно в 21,00 часа. Може да го наблюдавате в пряко предаване по NOVA SPORT. В Gong.bg пък ще следим срещата на живо минута по минута.

Главен рефер на двбубоя е Валентин Железов.

Славия все още има шансове за Европа, но за целта трябва да постигнат успех над разградчани, и в същото време да се надяват на грешка на Левски в мача срещу Локомотив Пловдив. Лудогорец пък ще се опита да завърши сезона без загуба и да изравни рекорд на ЦСКА.