НА ЖИВО: Галатасарай - Реал Мадрид, съставите10Фото© gong.bg

НА ЖИВО: Галатасарай - Реал Мадрид, съставите

, 25 новини, 9 прегледа

Галатасарай и Реал Мадрид играят при резултат 0:1 в двубой от група "A" от Шампионската лига. Тони Кроос откри резултата в 18-ата минута. "Белите" имат само една точка от първите си два сблъсъка и ако не победят в тежкия мач в Истанбул, може да се стигне до сериозни сътресения.

В 10-ата минута Флорин Андоне получи топката на границата на наказателното поле и стреля по земя, но Тибо Куртоа успя да избие. Само минута по-късно отново Андоне пропусна страхотна възможност за домакините. Той беше намерен в наказатеното поле след центриране от пряк свободен удар и отправи удар от въздуха, но отново Куртоа се намеси блестящо, изчиствайки в ъглов удар.

Галатасарай (4-3-3): 1. Фернандо Муслера (к) – 22. Мариано, 27. Кристиан Люиндама, 45. Маркао, 55. Юто Нагатомо – 15. Райън Донк, 92. Стивън Н’Зонзи,  6. Жан-Мишел Сери – 10. Юнес Белханда, 23. Флорин Андоне, 11. Райън Бабел