НА ЖИВО: Ботев Враца - Арда, фрапантен пропуск за гостите4Фото© gong.bg

НА ЖИВО: Ботев Враца - Арда, фрапантен пропуск за гостите

, 14 новини, 3 прегледа

Ботев Враца и Арда се оттеглиха на почивката при резултат 0:0 в мач от група Б на втората осмица. Арда е сигурен участник в баражите за 7-10 място, докато врачани ще се борят за оцеляването си.

Гостите стартираха по-агресивно и в още в самото начало Спас Делев центрира отляво, но нямаше негов съотборник, който да засече във вратата на Красимир Костов. В 7-ата минута отново нападателя нахлу в наказателното поле на домакините и подаде към непокрития Светослав Ковачев. Крилото реши веднага да стреля, но ударът му бе блокиран от Деян Иванов и опасността бе предотвратена.

В 11-ата минута врачани организираха добра атака отляво. Даниел Генов центрира остро в наказателното поле към капитана Валери Домовчийски, но Матеус Леони решително изби с глава пред нападателя.