НА ЖИВО: Барселона - Гранада, греда и червен картон за гостите3Фото© gong.bg

НА ЖИВО: Барселона - Гранада, греда и червен картон за гостите

, 10 новини, 4 прегледа

Отборите на Барселона и Гранада игпаят при резултат 0:0 в първия мач на новия наставник на "каталунците" Кике Сетиен. Срещата е последна от 20-тия кръг на испанската Ла Лига и на сайта GONG.BG ще проследим всичко най-интересно от сблъсъка. „Каталунците“ стартират срещата на втора позиция с актив от 40 точки, на три от лидера Реал Мадрид. Гранада пък са десети с 27.

Първата по-опасна ситуация дойде в седмата минута, когато Ансу Фати влезе в наказателното поле отдясно и нанесе удар, но вратарят на гостите Руи Силва успя да избие.,

В 11-ата минута Лионел Меси подаде на Жорди Алба, който изведе Фати на отлична позиция в наказателното поле, но младокът загуби равновесие. Все пак той успя да стреля паднал, но над гредата.