НА ЖИВО: Айнтрахт промуши веднъж Бенфика3Фото© gong.bg

НА ЖИВО: Айнтрахт промуши веднъж Бенфика

, 7 новини, 6 прегледа

Единственият оцелял германски тим в евротурнирите Айнтрахт Франкфурт разчита на домакинския фактор в четвъртфиналния реванш срещу Бенфика в Лига Европа. Момчетата на Ади Хютер ще напрегнат всичките си сили, за да заличат пасива от 2:4 след първия мач на португалска земя.

Срещата стартира в 22 часа българско време, като за разлика от Шампионската лига системата за видеорбитраж (ВАР) не е налична. Ако Айнтрахт спечели с 4:2 тази вечер, регламентът е познат – две продължения от по 15 минути (в които също важи правилото за гол на чужд терен). При положение, че резултатът се запази и след тях, се пристъпва към изпълнение на дузпи.

6' - Подаване зад гърба на защитата на Айнтрахт. Жоао Феликс подгони топката и сигурно щеше да я стигне, ако Трап отново не предвиди навреме опасността. Вратарят излезе пред дъгата, за да изчисти с шпагат.