НА ЖИВО: Англия громи Черна гора, Косово шокира Чехия2Фото© gong.bg

НА ЖИВО: Англия громи Черна гора, Косово шокира Чехия

, 8 новини, 13 прегледа

Тази вечер се играят европейските квалификации в група А, където е и съставът на България. Англия приема Черна гора и вече води с 5:0, а по същото време Косово откри резултата срещу Чехия  с попадение на Нухиу в 50-ата минута на срещата.

"Трите лъва" откриха рано резултата в двубоя. В 11-ата минута при отлична атака, топката беше сервирана на Алекс Окслейд-Чембърлейн и той с диагонален удар не остави шансове на вратаря на черногорците. В 18-ата минута отново се наложи на вратаря на Левски Миятович да вади топката от мрежата си, след като Кейн с глава се разписа, засичайки центриране от Чилуел след добре изпълнен пряк свободен удар.

Хари Кейн реализира втория си гол в мача, след като наказа Миятович в 24-ата минута на двубоя, за да направи резултата 3:0. В 30-ата минута на двубоя Рашфорд направи резултата 4:0 след далечен удар. В 37-ата минута головата фиеста на Кейн продължи и той отново се разписа във вратата на Черна гора.