Левски и Славия излизат в дерби с цена място в топ 3© gong.bg

Левски и Славия излизат в дерби с цена място в топ 3

, 6 новини, 5 прегледа

Левски и Славия играят при резултат 0:0 в първи двубой от 29-тия кръг на първата шестица в efbet Лига.

Треньорът на Левски Георги Тодоров направи четири промени по състава си от победата над Берое преди седмица. От първата минута срещу "белите" стартираха Георги Георгиев, Деян Лозев, Франко Мазурек и Станислав Иванов. От своя страна наставникът на Славия Златомир Загорчич бе заложил на най-доброто. Впечатление правеше, че на терена от първата минута не бе героят от последния мач между двата тима - Ивайло Димитров.

Гостите започнаха с по-директен стил. Още във 2-ата минута Радослав Кирилов проби отляво и подаде към Янис Карабельов в наказателното поле. Халфът овладя и стреля, но ударът му срещна тялото на Мартин Райнов и топката излезе в ъглов удар.