Черно море тренира пред 10-ина фенове на Ботев във Враца8Фото© gong.bg

Черно море тренира пред 10-ина фенове на Ботев във Враца

, 12 новини, 3 прегледа

Черно море води с 1:0 на Ботев във Враца в първи мач от 5-ия кръг в efbet Лига. Варненци вкараха в последната минута на първата част чрез Исмаил Иса.

Срещата започна с очакван натиск на домакините, но отборът така и не стигна до сериозно голово положение. Георги Вълчев и Венцислав Керчев опитаха удари, които не затрудниха вратаря Иван Дюлгеров. Варненци се окопитиха след 15-ата минута и постепенно наложиха превес в играта. Най-активният в техния състав Мартин Минчев бе близо до попадение в 28-ата минута, след като получи удобна топка от Исмаил Иса, но ударът му бе блокиран от Апостол Попов пред голлинията

Две минути преди почивката отново ветеранът Попов бе на правилното място и изби шут на Родриго, който преди това бе преодолял Илия Миланов.