Черно море може да си върне още един бивш футболист6Фото1Видео© sportal.bg

Черно море може да си върне още един бивш футболист

, 14 новини, 3 прегледа

Отборите на Черно море и Левски се срещат във втория съботен мач от 22-я кръг на efbet Лига. Срещата във Варна започва в 14:15 часа на стадион "Тича" и ще можете да я проследите минута по минута в Gong.bg, както и на живо по DIEMA SPORT и PLAY DIEMA XTRA.

"Сините" ще направят всичко възможно да се върнат на пътя към победите, след като в последните си 2 срещи завършиха наравно с Локомотив Пловдив и ЦСКА, като дори не успяха да отбележат гол. "Моряците" от своя страна влизат в двубоя със самочувствие от победата в предишния кръг с 2:0 над Дунав в Русе. Отделно от това домакините нямат поражение в последните си 5 мача.

Илиан Илиев няма да може да разчита на Ахтау и Жордау заради контузии. Виктор Попов, Мартин Минчев и Исмаил Иса, пък попаднаха в разширения състав на България за контролата с Беларус. Даниел Димов спечели дело срещу турския Балуспор и ще получи компенсация.