Белия гони успех в Разград с експериментален състав18Фото2Видео© novsport.com

Белия гони успех в Разград с експериментален състав

, 24 новини, 6 прегледа

Лудогорец посреща Ботев Пловдив във втория възлов сблъсък от 30-ия кръг на Първа лига в съботния ден. Шампионите защитават седмата си титла, докато Ботев напира за четвъртото място в крайното класиране. „Канарчетата” все още са и в борбата за Купата на България, като в първия полуфинал в Коматево, победиха ЦСКА с 3:2.

................................................

Срещата е от 20.00 часа, а двубоя може да наблюдавате в пряко по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В GONG.BG ще проследим срещата минута по минута. Всяко спортно положение, както и всички голове, също може да намерите в нашия сайт.

Лудогорец: Пламен Илиев, Антон Недялков, Сисиньо, Георги Терзиев, Светослав Дяков, Драгош Григоре, Клаудиу Кешеру, Яцек Горалски, Адриан Попа, Марселиньо, Вандерсон