Трифонов: Срам, хаос! Все едно са ни събрали 5 минути преди мача

Защитникът на Септември София Румен Трифонов бе силно разочарован от загубата от Ботев с 0:5 при гостуването в Коматево в отложен мач от IV кръг.

"Много е тежко да се говори след такъв резултат. Нямам обяснение защо така се получи. Първото полувреме стояхме добре, а Ботев ни отбеляза от една ситуация. Играхме добре тогава, владеехме топката. Нямахме и ние кой знае какви положения, с изключение на удара на Боби Галчев. Първото полувреме ни липсваше повече концентранция в предни позиции и самочувствие. В защита бяхме компактни.

На почивката си казахме, че трябва да продължим да играем така в дефанзивен план и да натиснем малко в атака и нещата ще се получат, ще вкараме гол. Само че се получи нещо коренно различно, което изобщо не се коментираше в съблекалнята. Второто полувреме изглеждаше все едно са ни събрали 5 минути преди мача, пълен хаос. Разпокъсани линии, Ботев ни хващаше на контри, оставахме им такива пространства, че...

Нямам обяснение. Треньорското ръководство ще анализира и ще ни каже грешките, а те са много.