НА ЖИВО NOVSPORT: Ботев Пд - Септември 0:0, Ндонгала нацели гредата

Пловдивският Ботев е домакин на Септември в отложен мач от четвъртия кръг на Първа професионална лига.

Срещата стартира в 20:00 часа на „жълто-черната” база в Коматево и в момента резултатът е 0:0.

Още в шестата минута топката срещна гредата след отлично изпълнен свободен удар от Дуде Ндонгала, като вратарят на Септември само изгледа топката.

Гостите отговориха малко по-късно, когато Иван Чворович трябваше да се намесва решително и го стори, за да спре устрема на Жеан Патрик.

Иначе, от началото на сезона „канарчетата“ нямат равенство на свой терен (2 победи и 3 загуби, при голова разлика 8:10). Другият тим без реми вкъщи е ЦСКА.

Преди двубоя домакините се намират на осмото място в класирането с 14 точки, като имат двойно повече от новаците, заемащи предпоследната позиция.

Арбитър на двубоя е Волен Чинков, а негови помощници са Веселин Мишев и Драгомир Милев.

Четвърти съдия е Димитър Русев, докато за събитията зад двете врати следят Станимир Тренчев и Георги Гинчев. Владимир Николчев е делегат на БФС. Съдийски наблюдател - Веселин Йорданов.

Мачът е пряко в ефира на Диема спорт, а посетителите на Novsport.com могат да го следят на живо тук.

Ботев Пловдив: 99. Иван Чворович, 2. Цветомир Панов, 18. Радослав Терзиев, 70. Пламен Димов, 23. Йордан Минев, 10. Серкан Юсеин, 17. Лъчезар Балтанов (к), 7. Фелипе Бризола, 93. Густаво Афонсо, 29. Дуде Ндонгала, 9. Фернандо Виана;